Okolí

Nově rekonstruovaný penzion U pálenice se nachází v hraniční obci Hrabětice na Jižní Moravě. Tato obec je vzdálená 47 km od Brna, 18 km od historického města Mikulov, 32 km okresního města Znojmo, 30 km od známého Lednicko-valtického areálu, zapsaného do Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, 5 km od státní hranice s Rakouskem, tedy jen pár kilometrů od známého relaxačního komplexu lázní Laa an der Thaya.,kam se můžete dostat i autobusovou dopravou. Zastávka autobusu je 20m od penzionu.

Tip na celodenní výlet - návštěva vídeňské ZOO a zámku Schönbrunn- vzdálenost 70km. . Milovníci vodních atrakcí mohou navštívit 17 km vzdálený, oblíbený vodní svět Aqualand Moravia Pasohlávky. Poloha pensionu je vhodná pro milovníky cyklistiky. Je zde mnoho nenáročných cyklostezek, vhodných pro rodiny s dětmi, vinařské turistické cyklostezky a turistické zajímavosti.

Všechny pokoje na poschodí jsou vybaveny klimatizací, přízemní pokoje bez klimatizace. Každý apartmán má vlastním sociálním zařízením, WiFi, TV, mini bar, varná konvice, ručníky, základní hygienické vybavení. Apartmány mají vybavený kuchyňský kout, varná deska, mikrovlnná trouba, lednička. Po domluvě je možné použít pračku za poplatek. Cena pobytu zahrnuje snídani formou bufetu. Parkovací místa pro naše klienty jsou k dispozici zdarma. V letních měsících je možné využít venkovní bazén. Hosté cyklisté si mohou uschovat jízdní kola v areálu pensionu. Celý pension je nekuřácký.